user bar first menu

Aktualności

Już po raz 12. przedstawiciele branży samochodowej i pasjonaci motoryzacji spotkali się w Katowicach na targach ProfiAuto Show. Wydarzenie, jak co roku, zgromadziło czołowych producentów części i akcesoriów samochodowych, wśród których nie zabrakło oczywiście firmy Complex Automotive Bearngs – producenta części motoryzacyjnych marki CX.

Targi ProfiAuto Show już od 12 lat gromadzą miłośników motoryzacji spragnionych informacji o nowościach rynkowych. Na tegoroczną edycję, która odbędzie się 23 i 24 maja w Katowicach zaprasza Complex Automotive Bearings.

Wszyscy odwiedzający stoisko Complex Automotive Bearings będą mogli porozmawiać z przedstawicielami firmy na temat produktów przeznaczonych do naprawy samochodów osobowych.  Dla swoich gości firma przygotowała również niespodziankę, dzięki której każdy chociaż przez chwilę poczuje się jak kierowca bolidu Formuły 1.

Oferta asortymentowa Complex Automotive Bearings została poszerzona o preparaty wielofunkcyjne marki CX80. Wśród nowych produktów znajdują się m.in. smary, kleje, silikony, uszczelniacze i oleje specjalistyczne. 

Produkty marki CX80 cenione są na rynku już od blisko 25 lat. Wyróżniają się brakiem związków aromatycznych i składem przyjaznym środowisku.

Rozszerzenie asortymentu jest efektem współpracy nawiązanej z firmą CX80 – producentem preparatów sygnowanych znakiem CX80.

 

 

Strony