Dołącz do zespołu

Dzisiaj w świecie biznesu głównym elementem wyróżniającym poszczególne przedsiębiorstwa są ludzie, ich kompetencje, osobowości, wartości jakie reprezentują oraz zaangażowanie w realizacji wytyczonego celu. Grupa Kapitałowa Redwood Holding stawia na ambitnych, proaktywnych, uczciwych i zaangażowanych współpracowników, widzących rozwiązania tam gdzie inni widzą problemy. Poszukujemy osób, dla których praca oznacza możliwość realizacji własnych pasji i jest drogą do stałego doskonalenia posiadanych umiejętności i zdobywania wiedzy. Cenimy w swoich pracownikach odwagę do podejmowania nowych wyzwań i cieszymy się widząc ich radość z realizacji ambicji zawodowych. Szeroka oferta Grupy Kapitałowej Redwood Holding oraz stałe podnoszenie jakości we wszystkich obszarach działalności oznacza, że ludzie są dla nas najważniejsi. Tylko dzięki nim możemy stać się liderem w segmentach, w których działamy, zapewniając naszym akcjonariuszom wysoki i stabilny wzrost wartości Grupy. Stawiając sobie ambitne cele, jesteśmy świadomi, że ich realizacja zależy od ludzi, dlatego jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Grupie Kapitałowej Redwood Holding:

  • Zapoznaj się z zamieszczonymi ofertami i sprawdź czego oczekujemy od kandydatów.
  • Starannie przygotuj swoje CV pamiętając by było przejrzyste, czytelne oraz odpowiadało stanowisku na które aplikujesz. W doświadczeniu zawodowym zamieść informacje o profilu firm w których pracowałeś oraz uwzględnij swoje najważniejsze obowiązki.
  • Przygotuj list motywacyjny w którym opiszesz swoje osiągnięcia i najbliższe plany na rozwój zawodowy, jednocześnie nie powielając informacji zawartych w CV.

CV i list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja@cx.pl