Targi ProfiAuto Show

Już po raz 12. przedstawiciele branży samochodowej i pasjonaci motoryzacji spotkali się w Katowicach na targach ProfiAuto Show. Wydarzenie, jak co roku, zgromadziło czołowych producentów części i akcesoriów samochodowych, wśród których nie zabrakło oczywiście firmy Complex Automotive Bearngs – producenta części motoryzacyjnych marki CX.

Wszyscy, którzy odwiedzili stoisko naszej firmy mogli porozmawiać z naszymi reprezentantami na temat produktów przeznaczonych do naprawy samochodów osobowych oraz skorzystać z niespodzianki, którą przygotowaliśmy specjalnie na tę okazję - przejażdżki symulatorem jazdy F1.

Targom towarzyszyły szkolenia branżowe prowadzone przez głównych producentów części samochodowych. Szkolenie z zestawów naprawczych marki CX, prowadzone przez przedstawicieli naszej firmy cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami wzięli udział w targach i już dziś zapraszamy na kolejne spotkania branżowe, w których nie zabraknie oczywiście naszej firmy.