Wiarygodność


TECDOC:

Produkty oferowane przez Complex Automotive Bearings dostępne są w Katalogu TecDoc, będącym pomocnym narzędziem do wyszukiwania części zamiennych zarówno przez warsztaty, jak i sklepy motoryzacyjne.
Katalog jest największą na rynku bazą części motoryzacyjnych przeznaczonych do samochodów osobowych i dostawczych, obejmującą ponad 400 znamienitych producentów i ich systematycznie aktualizowane oferty asortymentowe.
Obecność Complex Automotive Bearing w katalogu TecDoc potwierdza doskonałą jakość oferowanych przez firmę produktów oraz znakomitą opinię i zaufanie jakim obdarzają nas partnerzy.

METROLOG:

Wszystkie produkty oferowane przez Complex Automotive Bearings charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Zapewnia ją stała i ścisła kontrola dokonywana w laboratorium kontrolno-pomiarowym Metrolog Sp. z o.o. Laboratorium dysponuje nowoczesnym sprzętem specjalistycznym służącym do pomiarów częstotliwości drgań, wymiarów, chropowatości powierzchni  oraz szumów. W połączeniu z doskonale przygotowaną kadrą inżynierską gwarantuje to uzyskanie kompleksowych rozwiązań  w zakresie wdrażania nowych produktów oraz optymalizacji procesów wytwarzania towarów.  Tym samym potwierdza to doskonałą i niezawodną jakość wszystkich części motoryzacyjnych wprowadzanych na rynek przez Complex Automotive Bearings.GOOD MANUFACTURING PRACTICE:

Complex Automotive Bearings realizuje standardy Good Manufacturing Practice (Dobre Praktyki Produkcyjne).  Stosowanie tych zasad zapewnia wysoką jakość surowców i komponentów używanych podczas  procesu produkcyjnego oraz kontrolę nad pochodzeniem materiałów wytwórczych. W konsekwencji gwarantuje to klientom pewność najwyższej, i co ważne, stabilnej jakości produktów oferowanych przez Complex Automotive Bearings.


EMCA:

Complex Automotive Bearings jest członkiem elitarnej organizacji -  Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Części Maszyn. Podstawowym celem istnienia stowarzyszenia jest podejmowanie działań nakierowanych na rozwój gospodarki i racjonalne wykorzystanie zasobów. Przedsiębiorcy skupieni w ramach EMCA inicjują nowe rozwiązania technologiczne, wspierają badania jakościowe, a także popularyzują wiedzę techniczną. Działalność stowarzyszenia buduje klimat współpracy i kreatywności, który przekłada się na innowacyjne i doskonałe produkty oferowane przez ich członków, w tym między innymi przez Complex Automotive Bearings.